تنی پور از توزیع ۴۰۰ بسته ارزاق در قالب رزمایش کمک مومنانه کانون انصارالحجه(عج) بین ایتام و نیازمندان روستاهای منطقه شمیل در شرق بندرعباس خبرداد و گفت: این حرکت از سری برنامه های جنبی نخستین جشنواره ملی قصه گویی روستا و عشایر است.


 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه روستا و عشایر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان، « داود تنی پور »، مدیر کانون فرهنگی هنری انصرالحجه(عج) دهستان شمیل در بندرعباس عنوان کرد: دومین مرحله کمک های مومنانه ب به همت کانون انصارالحجه و با همکاری موسسه خیریه انصارالحجه و خیرین در بین 400 خانوار در سطح دهستان شمیل و روستاهای تابعه توزیع شد.     

وی با اشاره به اینکه در مرحله نخست نیز که پیش از فرارسیدن ماه ضیافت الهی برگزار گردید، 50 کیلو گوشت به خانواده های ایتام و زنان سرپرست خانوار و نیازمندان منطقه اهدا شد، افزود: در مرحله دوم نیز 400 بسته شامل یک کیسه 10 کیلویی برنج و یک بطری چهارلیتری روغن به ارزش یک میلیون ریال بین فقرا و نیازمندان توزیع شد.

مدیر کانون فرهنگی هنری انصرالحجه(عج) دهستان شمیل بندرعباس اظهار کرد: هزینه خرید بسته های ارزاق توسط افراد خیر و نیک اندیش تامین می شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون در حال جمع آوری کمک های خیرین برای مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه می باشیم، گفت: در این مرحله برنج، روغن، مرغ، رب گوجه، سویا، ماکارونی و کنسرو تهیه و نیمه رمضان بین ایتام و زنان سرپرست خانوار و خانواده های نیازمند توزیع می شود.

گفتنی است؛ نخستین جشنواره ملی قصه گویی روستا و عشایر که قرار بود اواخر فروردین برگزار شود به علت شیوع کروناویروس به آخرین مهلت ارسال مقالات به 20 خرداد موکول شد و مراسم اختتامیه پس از بهبود شرایط برگزار خواهد شد. 

 

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

با عضویت در خبرنامه از اخرین اخبار مطلع شوید، ما برای شما اخرین اخبار را ارسال میکنیم

اوقات شرعی

- -