دوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۶:۰۰

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری سید الشهدا (علیه السلام) گفت: ۲۰ بسته معیشتی و بهداشتی در روستای شهبازلو به همت فعالان این کانون در راستای اجرای طرح ملی «راهکار» توزیع شد.


 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه روستا و عشایر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان،  بسته معیشتی و بهداشتی در روستای شهبازلو به همت فعالان این کانون در راستای اجرای طرح ملی «راهکار» توزیع شد.

 مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری سید الشهدا (علیه السلام) تصریح کرد: بسته معیشتی شامل گوشت قرمز، تن ماهی، لپه، سویا، ماکارونی، رب گوجه فرنگی و روغن مایع و بسته بهداشتی نیز شامل دستمال کاغذی، مایع دستشویی و مایع ظرفشویی است که در بین نیازمندان این روستا توزیع شد.

 وی اظهار داشت: این بسته های معیشتی و بهداشتی با مشارکت فعالان کانون و خیرین تهیه شده و تلاش می شود با مشارکت ارگان های مختلف توزیع این بسته های در بین نیازمندان روستا افزایش یابد.

 ولی زاده تاکید کرد: ضدعفونی مسجد و معابر روستا از دیگر فعالیت های همدلانه فعالان این کانون در راستای مبارزه با شیوع بیماری کرونا است.

 مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری سید الشهدا (علیه السلام) افزود: این خدمات داوطلبانه افتخاری برای فعالان این کانون است که لبخند مهربانی را بر لبان اهالی روستا هدیه داده اند.

 ولی زاده یادآور شد: این همدلی در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص کمک به نیازمندان و قدمی برای مشارکت در رزمایش کمک مؤمنانه است.

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

با عضویت در خبرنامه از اخرین اخبار مطلع شوید، ما برای شما اخرین اخبار را ارسال میکنیم

اوقات شرعی

- -