طرفی از تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی برای نیازمندان روستای سید عباس خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح ملی راهکار بسته‌های معیشتی با همکاری خیرین و اعضای کانون  امام حسن مجتبی (ع) دشت‌آزادگان تهیه و میان نیازمندان توزیع شد.


 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه روستا و عشایر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان، «حسین طرفی» مدیر کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی (ع) اظهار کرد: طرح ملی راهکار با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری بر محورهای «رزمایش»، «ایمان»، «همدلی»، «کار»، «ایثار» و «رمضان» است که در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد سراسر کشور برگزار می‌شود.

مدیر کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی(ع) دشت‌آزادگان با بیان اینکه در این کانون فعالیت‌های بسیاری خوبی انجام شده افزود: در راستای اجرای طرح ملی راهکار بسته‌های معیشتی توسط خیرین و اعضای کانون تهیه و مقرر شد در سه مرحله میان نیازمندان توزیع شود.

 وی با بیان اینکه مرحله اول این طرح در ابتدای ماه مبارک رمضان و مرحله دوم همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع) از سوی کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی (ع) دشت‌آزادگان اجرا شد تصریح کرد: بسته‌های معیشتی تهیه شده، به همت اعضای کانون و میان نیازمندان روستای سید عباس دشت‌آزادگان که بزرگترین روستای شهرستان است، توزیع شد.

 طرفی مرحله سوم توزیع بسته‌های معیشتی را در پایان ماه مبارک رمضان و همزمان با نزدیک شدن به ایام عید سعید فطر اعلام کرد و اذعان داشت: این بسته‌ها شامل هفت قلم مواد غذایی از جمله برنج، سویا، ماکارونی، روغن، شکر و چای هستند.

 وی به دیگر برنامه‌های این کانون در ایام ماه مبارک رمضان اشاره کرد و ادامه داد: در راستای گرامیداشت میلاد امام حسن مجتبی (ع) ایستگاه شادی بدون تجمع برگزار شد.

 مدیرکانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی (ع) دشت‌آزادگان اضافه کرد: در این ایستگاه که با همکاری پایگاه مقاومت بسیج روستای شریعتی برگزار شد، علاوه بر نورافشانی، پرچم متبرک به نام امام حسن مجتبی (ع) به اهتزاز درآمد و مولودی از گلدسته مسجد پخش شد؛ همچنین بسته‌های پذیرایی میان رهگذران توزیع شد.

 وی با بیان اینکه کانون فرهنگی هنری روستایی امام حسن مجتبی (ع) مسجد سید الشهدا دشت‌آزادگان در سال 82 تاسیس شد خاطر نشان کرد: در حال حاضر این کانون با دارا بودن یک‌هزار و 215 عضو از فعال‌ترین کانون‌های فرهنگی هنری خوزستان است.

 طرفی به کسب رتبه نخست این کانون در رویداد ملی فهما با کسب 16 هزار و 720 امتیاز اشاره کرد و گفت: در رویداد فهما امکانی فراهم شد تا بیش از 25 کانون فرهنگی هنری مساجد در سطح کشور با ثبت فعالیت خود در سامانه بچه‌های مسجد به رقابت بپردازند که کانون فرهنگی هنری روستایی امام حسن مجتبی (ع) مسجد سیدالشهدا دشت‌آزادگان بالاترین امتیاز را کسب و به عنوان شایسته تقدیر شناخته شد.

 وی یاد آور شد: در این مدت اشتیاق و انگیزه اعضای کانون بسیار بیشتر شده و برنامه‌های متنوعی در بخش‌های مختلف طراحی و اجرا شده است.

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

با عضویت در خبرنامه از اخرین اخبار مطلع شوید، ما برای شما اخرین اخبار را ارسال میکنیم

اوقات شرعی

- -