اکبرزاده گفت: ۴۰ بسته معیشتی برای مشارکت در پویش همدلی کمک مؤمنانه به همت فعالان این کانون تهیه و آماده سازی و در بین نیازمندان روستای «حماملو» بخش ارشق توزیع شد.
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه روستا و عشایر به نقل از خبرگزاری شبستان، بسته معیشتی برای مشارکت در پویش همدلی کمک مؤمنانه به همت فعالان این کانون تهیه و آماده سازی و در بین نیازمندان روستای «حماملو» بخش ارشق توزیع شد.

 مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری شهید نوروزوند تصریح کرد: این بسته های معیشتی با مشارکت پایگاه مقاومت بسیج شهید کاتب و فعالان کانون تهیه و در بین نیازمندان توزیع شد.

 این مقام مسئول یادآور شد: این بسته شامل برنج 10 کیلویی، روغن مایع، رب گوجه فرنگی و ماکارونی به ارزش هر بسته 2 میلیون و 500 هزار ریال است.

 اکبرزاده خاطر نشان کرد: این کمک مؤمنانه در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص کمک به نیازمندان انجام شد و امیدواریم بتوانیم این حرکت فرهنگ را تداوم بخشیم.

 وی اذعان داشت: با جمع آوری کمک های مردمی تلاش می کنیم تا خانواده آسیب دیده از کرونا با مشارکت در این کمک مؤمنانه مورد حمایت و همدلی قرار گیرد.

 مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری شهید نوروزوند افزود: فعالان کانون و پایگاه با تشکیل قرارگاه جهادی به فرمان مقام معظم رهبری لبیک گفتند و در رزمایش مواسات و همدلی گام های مهمی برداشته اند.

 اکبرزاده بیان کرد: مشارکت در ضدعفونی روستا و توزیع ماسک و محلول های ضدعفونی کننده در بین اهالی روستا از دیگر خدمات این قرارگاه جهادی است.

 

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

با عضویت در خبرنامه از اخرین اخبار مطلع شوید، ما برای شما اخرین اخبار را ارسال میکنیم

اوقات شرعی

- -