کانون فرهنگی هنری شیخ علی اصغر (علیه السلام) گفت: ۳۰ بسته گوشت قربانی متبرک در بین اهالی نیازمند روستای «کلی» شهرستان مشگین شهر توزیع شد.
 
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه روستا و عشایر به نقل از خبرگزاری شبستان، بسته گوشت قربانی متبرک در بین اهالی نیازمند در روستای کلی مشکین شهر توزیع شد

 کانون فرهنگی هنری شیخ علی اصغر (علیه السلام) تصریح کرد: این گوشت به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان با مشارکت آستان مقدس حضرت معصومه (سلام الله علیها)، موسسه حضرت خدیجه (سلام الله علیها) و برنامه تلویزیونی «سمت خدا» تهیه و ارسال شده بود.

وی یادآور شد: این کمک انسان دوستانه در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در بین نیازمندان این روستا توزیع شد.

 نهاوندی خاطر نشان کرد: همت همدلی در بین اهالی این روستا ادامه دارد و در این روزهای سخت و دشوار تلاش می شود تا با یاری یکدیگر بتوانیم این ایام را پشت سربگذاریم.

 کانون فرهنگی هنری شیخ علی اصغر (علیه السلام) افزود: شیوع بیماری کرونا این فرصت را ایجاد کرد تا فعالان کانون های مساجد با حضور حداکثری در صحنه جلوه های ایثار و همدلی را در بین اهالی ایجاد کنند.

نهاوندی عنوان کرد: فرهنگ ایثار نیز یکی از ارکان فرهنگی کانون های مساجد در این روزها شده و روحیه نوجوانان و جوانان را با این فرهنگ آشناتر می کند.

 

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

با عضویت در خبرنامه از اخرین اخبار مطلع شوید، ما برای شما اخرین اخبار را ارسال میکنیم

اوقات شرعی

- -