آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی قرآنی مدهامتان ویژه روستاییان و عشایر کشور، دقایقی پیش با حضور مسئولان کشوری و استانی در دزفول آغاز شد .


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه روستا و عشایر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از روابط عمومی ستاد هماهنگی فهما، آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی قرآنی مدهامتان ویژه روستاییان و عشایر کشور، دقایقی پیش با حضور حجج ‌الاسلام‌ والمسلمین «محسن قرائتی» رییس ستاد اقامه نماز کشور، «حبیب‌رضا ارزانی» رییس ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور، «حمیدرضا ناطقی» مدیرکل برنامه ریزی، ارزیابی و عملکرد و مسئول دبیرخانه روستا و عشایر، «عباس پاپی زاده» نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، «جوروند» مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان،  «حسین براتی» مدیرکل امور استانی ستاد کانونهای فرهنگی هنری مساجد کشور در مسجد جامع شهر منتظران دزفول آغاز شد.

هیئت داوران جشنواره، اسامی نفرات برگزیده از میان ۷۰ نفر متسابقین در رشته‌های مختلف را اعلام کرده است که این افراد امروز در مراسمی رسمی مورد تقدیر قرار گرفته و جوایز خود را دریافت می کنند.

بنابر اعلام هیئت داوران در رشته اذان« سیداسدالله ابطحی» از بوشهر، « هادی قنواتی» از خوزستان، «علی  محمد‌آبادی» از کرمان حایز رتبه های برتر شدند.

«حامد کرملاچعب» از خوزستان ، «محسن مزرعه اصل» از خوزستان و «سیدجواد حسینی» از بوشهر در رشته ترتیل به عنوان های اول تا سوم دست یافتند. .

در رشته قرائت «محمد اسمعیلی» از اردبیل،« مهدی سیاحی» از خوزستان و «سیدپارسا انگشتان» از  مازندران به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

 

پایان پیام/

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

با عضویت در خبرنامه از اخرین اخبار مطلع شوید، ما برای شما اخرین اخبار را ارسال میکنیم

اوقات شرعی

- -