فراخوان تسهیل گران کارآفرین روستا و عشایر ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه روستا و عشایر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان شهرکرد، فراخوان تسهیل گران کارآفرین روستا و عشایر ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

فراخوان تسهیل گران کارآفرین روستا و عشایر در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری و با هدف گفتمان سازی فرهنگ کار و تولید، شناسایی توانمندی های کار آفرینان روستایی و عشایری، تبادل تجربه بین کارآفرینان روستایی، ایجاد شبکه کارآفرینان و تسهیل‌گران روستایی و عشایری برگزار می شود.

فراخوان تسهیل گران کارآفرین روستا و عشایر به میزبانی ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان اصفهان با همکاری سایت «باسلام»، دوره آموزشی کارآفرینی و تسهیل‌گری روستایی و عشایری را در استان های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.

شناسایی و معرفی مناطق روستایی و عشایری، شناسایی و آموزش افرادی که توانایی کارآفرینی و تسهیل‌گری در مناطق روستایی و عشایری را دارا هستند و شناسایی و معرفی محصولات و تولیدات مناطق مختلف روستایی و عشایری و ایجاد بستری جهت عرضه و فروش آنها در سراسر کشور از دیگر اهداف برگزاری کارگاه آموزشی تسهیل گران روستایی است.

اصول کارآفرینی و تولید با پشتوانه مردمی، مهارت های کسب و کار و شناخت ظرفیت ها و نیازهای منطقه ای، اصول تسهیل‌گری و چگونگی ایجاد شبکه توزیع محصولات روستایی، معرفی طرح ها و ایده های موفق روستایی و روش معرفی و فروش الکترونیکی محصولات (بسته بندی، تبلیغ، عرضه و فروش در سایت باسلام) از موضوعات و سرفصل های پیشنهادی کارگاه آموزشی تسهیل گران روستایی است.

دهیاران، مدیران مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد، فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج و سایر افراد (دارای صلاحیت کارآفرینی و تسهیل‌گری) از مخاطبان کارگاه آموزشی تسهیل گران روستایی هستند.

متقاضیان شرکت در دوره باید با استفاده تلفن همراه خود، در یک فیلم کوتاه چند دقیقه ای ضمن معرفی کامل خود (نام و نام خانوادگی، تحصیلات، سمت خود از جمله: دهیار، مدیرمسئول کانون، فرمانده بسیج و...)، منطقه خود، محصولات و تولیدات آن را معرفی کند.

فیلم ها از طریق شبکه های اجتماعی به نشانی villagecultureir@ به دبیرخانه فراخوان ارسال شود.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت دبیرخانه فرهنگ و هنر روستا و عشایر www.villageculture.ir و یا وب سایت «باسلام» www.basalam.ir مراجعه کنند.

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

با عضویت در خبرنامه از اخرین اخبار مطلع شوید، ما برای شما اخرین اخبار را ارسال میکنیم

اوقات شرعی

- -