فراخوان ششمین جشنواره «روستاها و عشایر دوستدار کتاب» در سال ۱۳۹۸ از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در چهارمحال و بختیاری منتشر شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه روستا و عشایر به نقل از شبستان، فراخوان ششمین دوره جشنواره «روستاها و عشایر دوستدار کتاب» در سال ۱۳۹۸ از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز (شنبه ۱۳ مهر) در چهارمحال و بختیاری منتشر شد.

ششمین جشنواره «روستاها و عشایر دوستدار کتاب» به منظور گسترش عدالت فرهنگی در سراسر کشور و پشتیبانی از اقدامات انجام شده و طرح های ابتکاری در حوزه کتاب و کتابخوانی و نیز جلب توجه سازمان ها و نهاد های مرتبط به اهمیت کتاب در جامعه برگزار می شود.

بر اساس فراخوان این جشنواره، مجموعه فعالیت‌های فرهنگی ترویجی مرتبط با کتاب‌خوانی که با مشارکت‌های مردمی، نهاد ها و سازمان‌های فعال در میان روستائیان و عشایر اجرا شده و یا برای اجرا در سال آینده برنامه‌ریزی شده است، می‌تواند نامزد شرکت در جشنواره باشد.

در هر برنامه، اعم از اجرا شده یا پیش‌بینی‌شده، باید اهداف، شیوه اجرا، نهادهای مشارکت‌کننده و نحوه تأمین بودجه مشخص شود. برای شرکت در جشنواره، ضروری است مجموعه فعالیت‌ها، برنامه‌ها، مدارک و مستندات به امضای دهیار، رئیس شورای اسلامی و مسئول کتابخانه یا متولی طرح‌های کتاب‌خوانی برسد.

علاقه‌مندان به حضور در ششمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب می‌توانند تا تاریخ ۳۰ آذرماه ۱۳۹۸ اقدامات انجام‌شده، برنامه‌ها، مـدارک و مسـتندات خـود را کـه مبنـی بر فعالیت‌های مرتبـط بـا کتـاب و کتاب‌خوانی آن روستاسـت، بـا امضـای دهیـار و رئیـس شـورای اسلامی روسـتا، همراه بـا برگه‌های تکمیل‌شده به دبیرخانه اسـتانی جشـنواره مستقر در ادارات کل فرهنـگ و ارشـاد اسلامی استان‌ها مستقر یا دبیرخانه مرکزی تهران ارسـال کنند.

تمامی برگه‌ها و دستورالعمل‌های اجرایی در سایت  bookpromotion.ir  قابل دریافت است.

خاطرنشان می شود: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های ۸۸۸۶۱۳۲۴ و ۸۸۳۴۲۹۸۰، ۸۸۳۴۲۹۷۹ – ۰۲۱ تماس بگیرند.

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

با عضویت در خبرنامه از اخرین اخبار مطلع شوید، ما برای شما اخرین اخبار را ارسال میکنیم

اوقات شرعی

- -